Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev temizliği ihtiyaçlarınızda İstanbul Very Service Group Şirketi yedi yirmi dört yanınızda! Gece ya da gündüz fark etmez, ev temizliği ya da temizlikçi bayan gereksinimleriniz de bize bir telefon açmanız yeterli olacaktır. İstanbul ev temizliği hizmeti sunan firmamız, günlük ev temizliği, ev temizliği yapan kadın ve güvenilir temizlikçi bayan gibi tüm temizlik ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz, profesyonel ve kurumsal bir temizlik şirketidir. Temizlik şirketi personellerimiz, tecrübeli, eğitimli, uzman ve titiz kişilerden seçilmiştir. İstanbul ev temizliği konusunda işinin ehli yardımcı bayan arkadaşlarımız titiz çalışma programı ile evinizi kısa sürede baştan aşağı temizlemektedir.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında tüm ilçe ve bölgelerde sunmuş olduğumuz ev temizliği hizmetimizin detayları aşağıdaki gibidir;

Ev temizliği ihtiyacınız konusunda İstanbul temizlik şirketi hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişim kurup randevu almanız gerekmektedir. İstanbul ev temizliği şirketi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli temizlik hizmetini sunmayı taahhüt ediyoruz.

Temizlik hizmeti verilecek alan analiz edildikten sonra gereken ev temizliği ürünleri ve yardımcı gündelikçi bayan temini gerçekleştirilir. Mutfak, banyo ve tuvalet, yatak odası, misafir odası, çocuk odası, salon, oturma odası, balkon, zemin, cam, duvar, tavan gibi evin her detayı incelenir.

Ev Temizliği: Oda Temizliği

İstanbul ev temizliği hizmetimizin önemli bir bölümü olan oda temizliği hizmetimizde yardımcı gündelikçi bayan personellerimiz tarafından; vitrinler, masa ve sandalyeler, kitaplık, koltuklar, sehpa, etajer, dolaplar ve odada bulunan diğer tüm eşyalar gerekirse içleri de boşaltılarak en küçük ayrıntılarına kadar temizlenir. Elektronik eşyalar da diğer tüm eşyalar gibi büyük bir itina ile temizlenir. Halı, kilim ve zemin temizliği de oda temizliğimize dahildir.

Cam Temizliği

Pencere mermerleri, iç ve dış cam; profesyonel gündelikçi yardımcı bayan personellerimiz tarafından özenle temizlenir.

Balkon Temizliği

Zemin temizlenir, korkuluk varsa temizlenir, cam balkon ise camlar da dikkatle temizlenir.

Mutfak Temizliği

Talep etmeniz halinde dolapların içindeki her bir ürün tek tek temizlenir. Buzdolabı, ocak, fırın gibi temizliği kolay olmayan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların genel temizliği sağlanır. Lavabo, eviye, tezgah gibi ıslak bölümler temizlenir. Duvarlar ve zemin temizliği gerçekleştirilir.

Ev Temizliği: Tuvalet ve Banyo Temizliği

Küvet, duşa kabin, lavabo, alaturka ve alafranga tuvalet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler dezenfekte edilir. Zamanla veya kullanıma bağlı olarak sararan seramik kısımlar özel işlemler uygulanarak beyazlatılır, kalebodur, fayans ve mermer bölümler ilk günkü temizliğine kavuşturulur. Banyo ve tuvaletlerin kalan diğer kısımları da herhangi bir mikrop kalmayacak şekilde dezenfekte edilir.

İstanbul ev temizliği gündelikçi yardımcı bayan temini ve her türlü temizlik ihtiyaçlarınızda İstanbul Very Service Group Şirketi çağrı merkezimize +9 (0) 532 556 22 41 ya da +9 (0) 216 909 27 53 telefon numaralarından yedi gün yirmi dört saat ulaşabilirsiniz.

İstanbul temizlik şirketleri arasında en ucuz fiyatları ile hizmet sunan firmamızın ev temizliği ve diğer temizlik hizmetleri ile ilgili güncel kampanyalarından anında haberdar olmak için bizi Instagram’da da takip edebilirsiniz.