İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Bizden Sorulur

İnşaat sonrası temizlik çalışmalarının, eşyaların taşınmasından önce detaylı ve derinlemesine bir şekilde yapılmalıdır. Taşınma; evdeki eşyaların toplanması, paketlenmesi, yeni eşyaların alınması seçilmesi ve dekorasyonu gibi birçok iş yükünü beraberinde getireceği için zaten başlı başına yeterince zorlarken inşaat sonrası temizlik çok daha zorlu bir iştir. Fakat İstanbul Very Service Group Şirketi ile bütün bu zahmetli işleri bir kenara bırakabilirsiniz.

Siz, yeni evinize taşınma heyecanını doyasıya yaşayıp yeni yuvanızda yaşayacak olduğunuz güzel günlerin hayalini kurun, gerisini bize Very Service Group Şirketi uzmanlarına bırakın. Firmamız, inşaat sonrası temizlik alanında İstanbul’da en köklü temizlik şirketlerinden biri olarak gösterilmektedir. Very Service Group Şirketi olarak bünyemizde bulunan inşaat sonrası temizlik alanında profesyonel ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan kıvanç duyarız. Yaptığımız işlerden öğrendiğimiz ve çok önemsediğimiz bir şey var; o da ‘’Müşteri Memnuniyeti’’. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri ve diğer (ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, fabrika temizliği, villa ve yazlık temizliği vb.) temizlik hizmetlerimizin hepsi müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyetimizden aldığımız enerji ile İstanbul’da inşaat sonrası temizlik alanında yaptığımız çalışmalar ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik ve Ev Temizliğinde En İyi Hizmet

Başta inşaat sonrası temizlik olmak üzere tüm temizlik ihtiyaçlarınızda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeyi temizlik alanında güler yüzlü ve işini iyi yapan personelimiz ile birlikte yaptığımız başarılı işlere yansıtıyoruz. Sıfır ev aldınız, inşaatı yeni bitti ama evin içi çimento, alçı, moloz yığınları ile mi dolu? Ne yapacağınızı ve nasıl temizleyeceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. İstanbul Very Service Group Şirketi olarak bu sorunlarınızı en kısa sürede ve kalitede çözmeyi taahhüt ediyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Bize Ulaşın

İnşaat sonrası olan harçların temizlenmesi ve yüzeylerde oluşan lekelerin çıkarılması profesyonel bir yardım gerektirmektedir. Biliyoruz ki yeni taşınacağınız evinizin tamamının tertemiz olması çok önemli. Bizler İstanbul Very Service Group Şirketi olarak işimizi bu hassasiyetle yapıyor ve size %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz. İnşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. İstanbul’da en ucuz inşaat sonrası temizlik için bize; +9 (0) 532 556 22 41 ya da +9 (0) 216 909 27 53 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi Facebook’ta da takip edin, İstanbul temizlik şirketi olarak en çok tavsiye edilen firmamızın kampanyalarından anında haberdar olun!