Kurumsal

Hakkımızda

Very Service Group Şirketi olarak, İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında yer alan temizlik şirketleri içerisinde ev temizliği, ofis/iş yeri temizliği, daire temizliği, dış cephe temizliği ve diğer tüm temizlik ihtiyaçlarınızda profesyonel kadromuzla size en iyi temizlik hizmetini, en uygun fiyatları ile sunuyoruz. Bireysel ve kurumsal temizlik konusunda hızlı ve ekonomik çözümler sunan Very Service Group Şirketi, uzun yıllardır İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında temizlikle ilgili tüm gereksinimlerde faaliyet göstermektedir. Anadolu yakası temizlik firmaları ve Avrupa yakası temizlik firmaları arasında en çok tavsiye edilen Very Service Group firmamız, açıldığından beri her müşteriye %100 memnuniyet garantisi ile temizlik hizmeti sağlamaktadır.
Firmamızı diğer İstanbul temizlik şirketlerinden her daim bir adım önde tutan farklı ve sonuç odaklı yaklaşımımız sayesinde müşteri portföyümüz gün geçtikçe artmaktadır. İstanbul temizlik şirketleri de, Very Service Group firmamızın sunduğu benzer temizlik hizmetlerini sunabilir, ancak İstanbul’da temizlik şirketi olarak bizi tercih etmeniz için bir takım farklılıklarımız bulunmaktadır. Bu farklılıklardan bazılarını örneklememiz gerekirse, Very Service Group Şirketimizi olarak temizlik gereksinimlerinde firmamızı tercih eden tüm müşterilerimiz bizim için çok değerlidir.
Firmamızda kötü sürprizlere asla yer verilmemektedir. Gerek randevu gerekse fiyat konusunda öncesinde ve sonrasında asla farklılık bulunmaz. Tüm hizmetlerimiz şeffaflık ilkesi ile sunulmaktadır. Sunduğumuz tüm temizlik hizmetlerinde aldığımız geri bildirimler sonucu İstanbul temizlik şirketleri konusunda firmamızı tavsiye eden müşterilerimizin de bu konuda diğer firmalardan son derece şikayetçi olduğunu görmekteyiz.